Lehel allapoole kerides, kõige all leiad kontaktvormid. Kui soovid hüpnoosi, täida vorm A. Külgetõmbeseaduse teemal täida vorm B.

1. Kas olen hüpnoosi ajal teadvusel?

Jah, hüpnoosi ajal oled lõdvestunud olekus, silmad suletud, aga täie teadvuse juures ümbritseva suhtes. Kui esitan küsimusi, oled teadlik ka enda vastustest. Sa ei räägi hüpnoosis olles välja asju, mida tavaolekus rääkida ei taha.

2. Kas hüpnotisöör saab sisendada minu alateadvusse midagi, mida ma ei soovi?

Kuna alateadvus on valvel isegi magamise ajal ja seansile eelnenud vestluse käigus lepime kokku hüpnoosi eesmärgi, siis alateadvusse talletub seansi ajal vaid sinu poolt soovitud info. Sind ei saa hüpnoosis olles sundida tegema midagi, mida sa ei taha teha ega rääkima midagi, mida sa ei taha rääkida. Hüpnoosi ajal hüpnotisöör küll juhib protsessi, aga sa ei kaota oma käitumise üle kontrolli.

3. Millal on hüpnoos vastunäidustatud?

Hüpnoosi ei tehta skisofreenikutele, psühhiaatri diagnoosiga muude seisundite puhul ja rasketele südamehaigetele. Kui kahtled, küsi enne oma arstilt! Ka raseduse puhul ei ole hüpnoos soovitatav. Mina ei ole teinud hüpnoosi alaealistele.

4. Kas on võimalik, et "kaon" hüpnoosi nii ära, et ei suuda sellest väljuda?

Seansi ajal on võimalik lõdvestuda nii sügavalt, et ajulained on teeta või delta tasandil – selline olek näeb välja, nagu magama jäämine. Ka sulle endale võib tunduda, et sa ei mäleta, mis hüpnoosi ajal räägiti. Hüpnoosi end ära “kaotada” ei ole võimalik. Kui jääd seansi ajal magama, ärkad seansi lõpus üles. Selle eest kannan juba mina hoolt. Kui aga näiteks kuulad mõnda lindistatud hüpnoosi kodus enne uinumist, jäädki magama ja ärkad hommikul, nagu tavaliselt.

5. Kas hüpnoosi ajal üleskerkinud teemadest tuleb rääkida hüpnotisöörile?

See võib olla vajalik, aga otsustad ise, kas, mida ja kui palju räägid.

6. Mis toimub hüpnoosi ajal?

Istud või lamad suletud silmadega. Ideaalis oled hüpnoosi ajal transis, sügavalt lõõgastunud olekus. Hüpnoosiks kasutan infot, mida olen sinult hüpnoosile eelneva vestlusega teada saanud. Kasutan sinu poolt soovitud eesmärgi saavutamiseks sinu enda sõnu ja soove sinu alateadvusega suhtlemisel. 

7. Kas igaühte on võimalik hüpnotiseerida?

Igaüht on võimalik hüpnotiseerida (sest une ajal on ajulained sarnased hüpnoosi ajal ajulainetega), aga iga hüpnotisöör ei pruugi suuta hüpnotiseerida kõiki, kes tema seansile tulevad.  On inimesi, kellele just see hüpnotisöör ei pruugi sobida st inimene ei lõdvestu seansi ajal piisavalt. Või ei räägi/vasta intervjuu ajal piisavalt, et  talle mõjuvat hüpnoosi koostada. Või on mingi muu põhjus. Hüpnoosile puudub garantii.

8. Kas hüpnoos on meelelahutus?

On lava-hüpnoos ja on kliiniline hüpnoos. Lava-hüpnoos on meelelahutus. Õppisin kliinilist hüpnoosi – see ei ole meelelahutus.

A. HÜPNOOS

Kirjelda lühidalt probleemi.  Aadressi teatan e-mailile, kui seansi aeg kokku lepitud. Toimub Tallinnas.

B.  Külgetõmbeseaduse konsultatsioon. Võib teha Messengeri kõne